A A A

Mikołaj przybył do dzieci w Wiosce

Dnia 11 grudnia 2011 odbyło się przedstawienie mikołajkowe dla dzieci mieszkających w Wiosce, które poprowadziła Agencja Artystyczna Dobry Teatr z Poznania. Dzieci poznały Kasię, która miała w domu tyle wspaniałych zabawek, że na święta nie marzyła o żadnym prezencie. Przedstawiła widzom swojego tańczącego misia i razem z nim wypatrywała wizyty Św. Mikołaja i śniegu, który wyczarowała dla niej Śniegowa Wróżka. Dzieci spędziły czas śpiewając  i tańcząc. Na koniec Św. Mikołaj wręczył wszystkim przybyłym dzieciom paczki.

 

Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Wioska oraz sołtys Wioski. Organizatorzy serdecznie dziękują sponsorom słodkości, byli wśrod nich: Jarosław Marciniak, Marzena i Jacek Grygiel, Bernard Zyznarski. Panu Krotoszyńskiemu - Leśniczemu z Wioski serdecznie dziękujemy za piękną żywą choinkę! Panu Bogdanowi Schulz dziękujemy za maskotki Rudolfa Czerwononosego.

 

Wszystkim dzieciom dziękujemy za liczne przybycie i aktywny udział w zabawie oraz życzymy wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia oraz pięknych prezentów od Gwiazdora.

 

 • Mikołajki dla Dzieci z Wioski 11 grudnia o godz. 15:00

  Sołtys Wioski oraz Stowarzyszenie Wioska serdecznie zapraszają dzieci mieszkające w Wiosce na imprezę Mikołajkową.

  Przedstawienie oraz spotkanie z Mikołajem odbędzie się 11 grudnia (niedziela) 2011 o godz. 15:00 w sali wiejskiej.

  Wszystkie dzieci z Wioski serdecznie zapraszamy!

   

   

   

  SPONSOROM Mikołajek dla Dzieci serdecznie dziękujemy! Są wśród nich:

  Pan Jarosław Marciniak

  Hurtowania KAJA Marzena, Jacek Grygiel

  FHU Bernard Zyznarski - Sklep Spożywczy w Wiosce

  Bogdan Schulz